HAKKIMIZDA

Yüksek standartlı üretim, nitelikli iş gücü ve ülke ekonomisine katma değer sağlayan ürünler üretiyoruz. Kaliteli ve güvenilir hizmet sunarak yaşamınızı kolaylaştıracak ürünler üretiyoruz.

Aplas Entegre

Aplas Entegre Plastik; 2018 yılında İstanbul Beylikdüzü’nde 1.500 m2 kapalı alan üzerine kurulmuş olup, modern ve gelişmiş teknolojiye sahip üretim hatları ve günün teknolojik gelişmelerini takip eden anlayışı ile fırça ve plastik enjeksiyon üretimleri ile müşteri ihtiyaçlarına yönelik faaliyet göstermektedir.

Aplas Entegre Plastik geniş satış ağı ve dağıtım kanalları ile ürünlerini yurtiçinde ve yurtdışında kullanıcılara ulaştırmakta; üretiminin büyük bir bölümünü ihraç etmektedir.

Müşteri memnuniyetini öncelikli değerlerinden biri olarak belirleyen Aplas Entegre Plastik gerçekleştirdiği birebir görüşmeler sonucunda müşteri ihtiyaçlarına özel üretim imkânları sunmaktadır.

İnsan sağlığına, çevreye ve kanunlara saygı Aplas Entegre Plastik kültürünün olmazsa olmaz parçalarındandır. Geliştirilmiş laboratuvar ve test imkânları, ISO, TSE gibi sürekli denetime açık üretim ve ürün sertifikalarına sahip olmanın gücüyle müşterilerine hizmet vermektedir.

AR-GE çalışmaları ile sürekli kendini yenileyen Aplas Entegre Plastik sektöründe lider, global bir şirket olma hedefine emin adımlarla ilerlemektedir.

Sorumluyuz

Evrensel insan hakları, çevre ve dünya için,

Dinamiğiz

Değişerek gelişmek için,

Şeffafız

Geçmişi geleceğe taşımak için,

Bağlıyız

Ortak akıl için,

Güveniriz

Güvenilebilmek için,

Farklıyız

Temel değerlerimizi yaşatmak için.